Обласні змагання учнів молодшого шкільного віку та виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

IMG_9574

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки на 2015 рік  25 березня ц.р. на базі Івано-Франківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №28  Івано-Франківської міської ради проведено обласні а змагання учнів молодшого шкільного віку та виставку-конкурс з початкового технічного моделювання.

IMG_9575

IMG_9577

IMG_9579

IMG_9582

IMG_9608

IMG_9620

 

Координацію з організаційно-методичного забезпечення здійснював Івано-Франківський обласний державний центнауково-технічної творчості учнівської молоді. (директор Василь Дранчук).

         У змаганнях взяли участь 53 гуртківців позашкільних навчальних закладів з Богородчанського, Галицького, Городенківського, Долинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького, Тлумацького районів, міст Івано-Франківська, Болехова, Калуша, Коломиї, Яремчі та обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

IMG_9616

IMG_9618

 

      Учасники змагань:

-           хлопчики здавали теоретичний залік з основ початкового технічного моделювання, випилювали лобзиком з фанери українську символіку (тризуб) та виконували його художнє  оформлення, виготовляли з картону моделі автомобілів за розгорткою, виготовляли моделі планера та проводили їх запуск на дальність польоту під керівництвом заслуженого тренера України, майстер спорту міжнародного класу  ракетомодельного  спорту Львович В.Ф.

IMG_9646

IMG_9652

IMG_9593

IMG_9584IMG_9589

- дівчатка – здавали теоретичний залік з основ обслуговуючої праці, виконували крій та шиття чохла до мобільного телефону, виготовляли з паперу підставку під олівці за розгорткою, створювали композицію в техніці м’якої пластики (пластилін) персонажів казки «Колосок».

IMG_9600

IMG_9617

IMG_9630

IMG_9638

Всього на виставці було представлено понад 180 експонатів в розділах (найпростіші автомоделі, авіа-,ракето-, судномоделі, найпростіші механічні іграшки, вироби в стилі народних ремесел, сувеніри та м’яка іграшка, вироби в техніці орігамі та паперопластики, макети будівель). За результатами конкурсу понад 90з представлених на виставку робіт відзначено дипломами організаторів та кращі з них відібрано на Всеукраїнську виставку-конкурс з початкового технічного моделювання.

IMG_9640

IMG_9662

IMG_9663

IMG_9670

IMG_9673

 

IMG_9674

За підсумками змагань:

Переможцями стали

- Костинюк Тетяна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Косівського центру дитячої творчості Косівської районної ради;

- Климишин Віталія, учениця 3 класу Сівка-Калуського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради;

- Христонько Назар, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Калуського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Калуської міської ради.