Гуртки

 

Назва гуртків

Прізвище та ін. 

керівника гуртка

Місце занять гуртків

1

Інформатики та ОТ                   

Алексєєва С.М.

ОДЦНТТУМ

 

2

Інформатики та ОТ                 

Савчук Ю.В.

ОДЦНТТУМ

3

Основ програмування             

Двояк Г.П.

Фізико-технічний ліцей

4

Авіамоделювання                    

Соколовський М.В.

ОДЦНТТУМ

5

Ракетомоделювання                

Львович В.Ф.

Івано-Франківський мЦНТТУМ

6

Автотрасового моделювання 

 Фармуга І.С.

Заболотівська ЗОШ Снятинський р-н 

7

Операторів аматорської служби  радіозв’язку                             

Ткачук Р.З

 

Прикарпатський ун-т

8

Радіоелектронного конструювання                         

Чоланюк В.В.

Тюдівська ЗОШ Косівський р-н

9

Радіоелектронного конструювання                       

Яців В.Д.

ВПУ СОТ

10

Конструювання   електронних приладів                                    

Логутенков Ю.В.

 

Військово-спортивний ліцей, м.Надвірна

11

Конструювання транспортної техніки                                      

Цимбалій В.В.

Тлумацький БДЮТ

12

Конструювання транспортної техніки                                      

Рудик І.В.

ЗОШ № 24,

м. Івано-Франківськ

13

Фотографічний                        

Клименко В.О.

ОДЦНТТУМ

14

Різьблення по дереву             

Хрущ  А.П.

Косівська ЗОШ № 1

15

Різьблення по дереву              

Фокшей  Б.І.

Косівська ЗОШ № 2

16

Різьблення по дереву              

Фокшей  І.Б.

Косівська ЗОШ № 2

17

Технічного дизайну                

Тхорик І.М.

ЗОШ № 16,

м. Івано-Франківськ

18

Технічного дизайну                

Мигович  О.Б.

Букачівська ЗОШ,

Рогатинський р-н

19

Технічного дизайну                

Кривень С.І.

Рогатинська школа-інтернат

20

Початкове техн.моделювання  І

Лобода Р.М.

 

ДНЗ «Бджілка», м.Івано-Франківськ

21

Початкове техн.моделювання

Федорів В.М.

Братковецька ЗОШ, Тисменицький р-н

22

Початкове техн.моделювання

Кухарук М.Д

Зарічанська ЗОШ Надвірнянський р-н

23

Дизайн одягу                         

Скорохода І.М.

ОДЦНТТУМ

24

Столярів                                   

Запоточний В.В.

Тлумацька  школа-інтернат

25

Історико-технічного стендового моделювання                            

Підлісецький Р.М.

 

ЗОШ № 6 м.Коломия