Oбласна радіотехнічна олімпіада старшокласників

11
 

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації 26 листопада 2015 року проведена обласна радіотехнічна олімпіада старшокласників. Координацію з організаційно-методичного забезпечення здійснював Івано-Франківський ОДЦНТТУМ. З вітальним словом виступив методист лабораторії національного виховання обласного інституту післядипломної освіти Череп А.Д., завідуючий кафедри фізики і хімії твердого тіла Прикарпатського національного університету Прокопів В.В. ознайомив присутніх з специфікою роботи своєї кафедри і запросив присутніх відвідати захід з популяризації природничих наук, що відбудеться 29.11.2015р.

2       

  Олімпіада відбулась на базі  Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки, в ній взяли  участь 44 вихованці з позашкільних навчальних закладів Богородчанського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Тисменицького районів, міст Івано-Франківська, Калуша, Яремче, обласного державного центру НТТУМ.

Вихованці ознайомилися з навчальною базою, умовами вступу, спеціальностями за якими проходить навчання в училищі.

3

Олімпіада проводилась з метою стимулювання творчого та інтелектуального розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, поглиблення

технічних знань в галузі радіоелектроніки.

4

Під час олімпіади учасники:

-         складали теоретичний залік;

-         розробляли друковану плату;

-         здійснювали монтаж радіоелектронного пристрою (старші — генератор світлових імпульсів, молодші — індикатор розрядки акумуляторів).

5

Переможці олімпіади представлятимуть область на Всеукраїнському конкурсі з радіоелектронного конструювання, який проходитиме у березні 2016 року в м. Рівне.