Обласна школа майстерності з виготовлення найпростіших авіа-, ракетомоделей та семінар керівників гуртків даного напрямку технічної творчості.

Відповідно до плану роботи Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 14 лютого 2015 року на базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласну школу майстерності з виготовлення найпростіших авіа-, ракетомоделей та семінар керівників гуртків даного напрямку технічної творчості. IMG_0653                      IMG_0702                                                                               

В програмі семінару розглядалися такі питання:

          - основні напрями роботи з виготовлення спортивних моделей ракет в сучасних умовах;

          — умови проведення обласних відкритих змагань з авіа-, ракетомодельного спорту;

           — обговорення завдань, які будуть виноситись на змагання  з авіа-, ракетомодельного спорту;

           - практичні роботи з виготовлення моделей ракет;

            — практичні робот из виготовлення схематичних моделей планера;

             - обмін досвідом.

IMG_0758

IMG_0750

В семінарі взяли участь директори Івано-Франківського ОДЦНТТУМ Дранчук В.В., Івано-Франківського МЦНТТУМ Мних І.М., головний спеціаліст департаменту освіти і науки облдержадміністрації Головчук С. П.,  головний спеціаліст освіти і науки Івано-Франківської міської ради з питань виховної роботи та позашкільної освіти Волько І.Б., 9 керівників гуртків та 36 вихованців позашкільних навчальних закладів з Тлумацького, Надвірнянського районів та міст Івано-Франківська, Калуша, Долини, Коломиї.

DSC_0440

Авіамоделізм – це перша ступінь оволодіння авіаційною технікою, захоплююче заняття дітей-романтиків віком від 6 до 18 років. Всі вони мріють про небо та вільний політ. Відвідуючи авіамодельний гурток, вони виростають сміливими, спритними, з великим почуттям відповідальності та взаємодопомоги, стають справжніми патріотами своєї держави.

DSC_0320

Кожен учасник школи майстерності поїхав додому з власноруч виготовленою одною, а то й двома моделями ракет, та планерів.

IMG_0621

IMG_0682

IMG_0635