Школа майстерності з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл та гуртківців позашкільних навчальних закладів Коломийського району

            

          З метою профорієнтації, з ініціативи Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Отинійською художньо-ремісничою школою спільно з кафедрою образотворчого мистецтва  та реставрації імені Михайла Фіголя Інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 18 лютого 2015 року проведено заняття виїзної школи майстерності з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл та гуртківців позашкільних навчальних закладів Коломийського району.

IMG_0278

IMG_0336

       

         В програму занять школи  входило:

- майстер-класи викладачів (Богдана Бойчука, завідувача кафедри, професора, члена національної спілки дизайнерів України; Володимира Сандюка, доцентакафедри, заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України та Романа Яцишина, доцентакафедри).

- представлення творчих робіт гуртківців школи;

- практичне заняття з виконання світлотіньового рисунку геометричних тіл та композиції «Мій край».

IMG_0280

                У відкритті заходу взяли участь Кісилейчук М.Д, головний спеціаліст відділу Коломийської райдержадміністрації;            Дранчук В.В., директор ОДЦНТТУМ; Гальчук І.В., директор Коломийського БДЮТ та Григораш О.І., директор Отинійської ХРШ.

IMG_0284

         

           Метою заходу було збагатити знання учнів з образотворчого мистецтва, поглибити інтерес до художньої творчості. Даний захід зацікавив не тільки учнів, а й керівників гуртків, які теж для себе почерпнули щось цікаве і корисне.

           Участь в майстер-класі приймало біля 40 учасників.

IMG_0298

 

IMG_0317

 

IMG_0322

 

IMG_0323

       Для дітей була дуже важлива думка знаних художників щодо їх мистецьких навичок, а ще з цікавістю вони споглядали за вправністю нанесення окремих штрихів на їхні рисунки рукою досвідчених викладачів.

      За результатами роботи школи-майстерності стало зрозумілим необхідність тісної співпраці кафедри образотворчого мистецтва та реставрації імені Михайла Фіголя з позашкільними навчальними закладами, що безумовно дасть поштовх до підвищення виконавської майстерності, впевненості в своїх силах та нового творчого пошуку в мистецтві.

IMG_0325

  В Отинійській художньо-ремісничій школі займаються діти як початківці, так і вихованці з вагомими творчими доробками. Зокрема свої персональні виставки представили Слюсаренко Вікторія і Савчин Ірина. 

IMG_0344

  

IMG_0326

 

          Під час проведення заходу було проведено мистецьку акцію з передачі дитячих малюнків та власних виробів захисникам України.

         Викладачі кафедри залишилися задоволеними від такого спілкування і надіються на частіші та масштабніші акції щодо пошуку талановитих дітей та залучення учнівської молоді до розвитку образотворчого мистецтва на Прикарпатті.