Виставка творчих робіт вихованців та керівників гуртків Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з нагоди 70-ліття створення закладу

15 січня 2015 року  на базі Івано-Франківського краєзнавчого музею відкрилася виставка творчих робіт вихованців та керівників гуртків Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з нагоди 70-річчя створення закладу,яка експонуватиметься до 2 лютого 2015 року.сайт 2

Центр розпочав свою роботу в далекому 1945 році, як Станіславська обласна станція юних техніків. За цей період він став координатором науково-технічного напрямку позашкільної роботи з дітьми в області. Вихованці центру є постійними учасниками та переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних заходів.

    сайт 1

У відкритті виставки взяли участь головний спеціаліст відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Світлана Головчук та завідувач Івано-Франківського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України Оксана Микитин.

IMG_0693

IMG_0681

      На виставку представлено понад 700 творчих робіт — моделі автотранспортних засобів, авіа-, ракетокосмічної та сільськогосподарської техніки, прикраси з бісеру, картини зі шкіри, вишивки, різьблені вироби з дерева, гончарні та гіпсові вироби, художні фотографії та твори образотворчого мистецтва, ляльки-мотанки.

IMG_0653

      Тематичні експозиції до 200-річчя Шевченка та композиції, присвячені героям Небесної сотні, героям УПА представили вихованці гуртка технічного дизайну (керівник Тхорик І.М.). 

IMG_0703