Заняття школи майстерності юних радіоконструкторів

Изображение 2314

29 жовтня 2015 року Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді  спільно з Івано-Франківським вищим професійним училищем сервісного обслуговування техніки проведено заняття школи майстерностіюних радіоконструкторів для керівників гуртків та вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів області.

Изображение 2294

В офіційній частині школи майстерності взяли участь: Василь Гнип, директор ВПУСОТ, Володимир Прокопів, професор, завідувач кафедри фізики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Василь Дранчук, директор ОДЦНТТУМ.

Викладач фізики Івано-Франківського коледжу електронних приладів Олександр Аронець  ознайомив присутніх з сучасними технологіями виготовлення електронних пристроїв та моделюванням електронних приладів за допомогою комп’ютерних програм, Володимир Яців, майстер виробничого навчання вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки  провів майстер-клас з виготовлення друкованої плати за допомогою перекису водню,  Роман Ткачук, завідувач навчально-технічним центром Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, з учнями провів експериментальний практикум з вивчення фізичних процесів у напівпровідникових  приладах.

Изображение 2295

     Захід проводився з метою збагачення учнів знаннями, розвитку в них інтересу до різних видів радіоаматорства, а також ознайомлення керівників гуртків з новими технологіями в радіотехніці та інноваційними методами гурткової роботи, розвинути інтерес до різних видів радіо конструювання. Захід зацікавив не тільки учнів, а й керівників гуртків, які теж для себе почерпнули щось цікаве і корисне.

Изображение 2323

      Участь в заході прийняло 51 учасників з Долинського, Косівського, Надвірнянського, Тисменицького районів, міст Івано-Франківська, Калуша та Яремча.   Учасники мали змогу побачити майстерні, де займаються учнів профтехучилища, їхні творчі роботи, поспілкуватися з викладачами та майстрами виробничого навчання.